Genel

Mesele en iyi olmak!

2017 Vizyon Toplantımızı 12 Mayıs’ta yeni ofisimizde yaptık. “Mesele en iyi olmak” konseptli buluşmada; departman sunumlarından, akustik dinletilere ve hatta DJ performanslarına kadar rengarenk anlar yaşandı.

“Bu benim meselem derin mesele!”
En iyi olmanın derin meselemiz haline geldiği toplantıda; Strategy, Social Media, PMO, Multimedia, Digital Operations, Brand Management, Advertising, HR ve Administration departmanlarımız, hazırladıkları sunumlarda hem 2016 yılı değerlendirmelerini yaptılar hem de 2017 planlarından bahsettiler.

Oscar goes to IT!
Her sunumun ardından önceden hazırladığımız mobil platform üzerinden kapalı oylama yapılarak en iyi sunumu seçmeyi de unutmadık. Oylama sonucu en iyi sunum ödülü IT departmanına verildi!

Parti zamanı
Elinizi sallasanız müzisyene çarptığı ajansımızda departman sunumları sonrası müzik keyfi başladı! Akustik dinleti ile başlayan müzik yolculuğu DJ performansları ile devam etti.

Bir vizyon toplantısı da işte böyle geçti… 2017 daha büyük başarılara imza atacağımız heyecan dolu bir yıl olsun. Gelişmeler için takipte kalın. :)

 

 

 

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial