Genel

Nedir bu indirimli elektrik?

Sepaş Enerji’nin indirimli elektrik avantajından herkes haberdar olsun, uçan faturalar aşağı insin diye konuyu animasyon bir film ile anlattık.

www.sepas.com.tr’de yayınlanan videoda aktardığımız üzere, bir önceki takvim yılı veya içinde bulunulan yılda toplam elektrik tüketiminiz 82 TL olan serbest tüketici limitini aşıyorsa indirimli elektrikten yararlanabilirsiniz. Serbest tüketiciler ayrıca Sepaş Enerji’nin birbirinden avantajlı kampanyalarından da faydalanabiliyorlar.

Videoda da anlattığımız gibi:

—spoiler—

Bir serbest tüketici olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Sepaş Enerji ile indirimli elektriğe kavuşabilirsiniz. Sepaş Enerji tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

7 / 24 hizmet veren Sepaş Enerji çağrı merkezini dilediğiniz zaman arayabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından Akkök Holding ve Avrupa’nın ilk 10 enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group güç birliği ile hizmet veren Sepaş Enerji sizi indirimli elektriğe çağırıyor.

Kullanım yerinin bir önceki takvim yılı veya içinde bulunulan yılda toplam elektrik tüketimi serbest tüketici limitini aşıyorsa hiç durmayın Sepaş Enerji’ye gelin, faturanızı aşağı indirelim.

Hayatın her anına ışık tutuyoruz.

Sepaş Enerji

—spoiler—

Filmi izlemek isteyenler, sizi şöyle alalım.

*Sepaş Enerji

Sepaş Enerji, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla hizmet vermektedir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun “Dağıtım ve Perakende Satış Faaliyetlerinin Hukuki Ayrıştırmasına İlişkin Usul ve Esaslar” kararına göre dağıtım şirketinden ayrılarak Sepaş Enerji hizmetlerini ulusal ve uluslararası güç birliğiyle ülkenin dört bir yanında her geçen gün genişleyen bir portföye ulaştırmaktadır. Sorumlu olduğu hayati hizmetin ve bu hizmetin günlük hayatta dokunduğu farklı noktaların bilincinde olan Sepaş Enerji, bu geniş ölçekte; 1.6 milyonluk portföyünü ve tüm paydaşlarını içine alan geniş bir ilişki ve iletişim ağı kurmak için çalışmakta, toplumun tüm bileşenlerine ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir. Çalışanlarını sektörün ve modern zamanın bir gereği olarak sürekli daha donanımlı kılan Sepaş Enerji ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanma, müşteriyi anlama ve memnun etme temel misyonuyla hareket etmektedir.

Please follow and like us:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial